English | Español | Català
Aeroport de Barcelona Guia Informativa de l’Aeroport de Barcelona - El Prat (BCN) - Web No Oficial

DL9601 Delta Air Lines - Estat de vol

A continuació, pot trobar detalls sobre el vol DL9601 de Delta Air Lines, que actualment opera entre els aeroports de Amsterdam - Amsterdam Airport Schiphol (Codi de l'Aeroport AMS) i Barcelona - Barcelona-El Prat Airport (Codi de l'Aeroport BCN).
Aquestes dades del vol es refereixen específicament als detalls del vol per al Diumenge, 10 de Desembre de 2023.

DL9601 Delta Air Lines des de Amsterdam

Aterrat - Puntual
Retard: 7 minuts
Estat del vol per al dia Diumenge 2023-12-10
Aquest vol també està programat per Avui (2023-12-11). Vegi-ho aquí
Aquest vol també està programat per Demà (2023-12-12). Vegi-ho aquí
Informació d'aerolínia
Delta Air Lines
Delta Air Lines
Equip: Boeing 737-800 (winglets) Passenger/BBJ2
Sortida
Amsterdam (AMS)
2023-12-10
Ha sortit a les:
08:41
Terminal:
-
Porta:
C11
Hora planificada de sortida: 08:20
Arribada
Barcelona (BCN)
2023-12-10
Barcelona-El Prat Airport
Ha arribat a les:
10:32
Terminal:
1 - T1
Porta:
-
Hora planificada d'arribada: 10:25
Baggage: 8
Disclaimer
La informació mostrada en aquesta pàgina web es recopila de tercers proveïdors amb una àmplia reputació al sector, que al mateix temps obtenen la informació de les aerolínies. Aquestes dades es faciliten únicament a efectes informatius. www.barcelona-airport.com no assumeix cap responsabilitat per pèrdues o danys com a resultat de confiar en la informació publicada aquí. Poseu-vos en contacte amb la vostra companyia per verificar el vol.
Altra informació:
Freqüència: El vol DL9601 està programat per volar els Dilluns, Dimarts, Dimecres, Dijous, Divendres, Dissabte, Diumenge de manera setmanal.
Vol de codi compartit
Aquest és un vol en codi compartit. Aquest vol és l'original:
Últims Vols Passats DL9601
Data
Sortida
Arribada
Durada
Aeronau
Estat
Diumenge
10 Desembre
08:41
Amsterdam (AMS)
10:32
Barcelona (BCN)
1h 51min
Boeing 737-800
Boeing 737-800
Aterrat - Puntual
Dissabte
09 Desembre
08:25
Amsterdam (AMS)
10:18
Barcelona (BCN)
1h 53min
Boeing 737-800
Boeing 737-800
Aterrat - Puntual
Divendres
08 Desembre
08:41
Amsterdam (AMS)
10:43
Barcelona (BCN)
2h 2min
Boeing 737-900
Boeing 737-900
Aterrat - Retardat
Dijous
07 Desembre
09:12
Amsterdam (AMS)
12:17
Barcelona (BCN)
3h 5min
Boeing 737-900
Boeing 737-900
Aterrat - Retardat
Dimecres
06 Desembre
08:28
Amsterdam (AMS)
10:26
Barcelona (BCN)
1h 58min
Boeing 737-900
Boeing 737-900
Aterrat - Puntual
Dimarts
05 Desembre
08:40
Amsterdam (AMS)
10:49
Barcelona (BCN)
2h 9min
Boeing 737-800
Boeing 737-800
Aterrat - Retardat
Dilluns
04 Desembre
08:20
Amsterdam (AMS)
10:21
Barcelona (BCN)
2h 1min
Boeing 737-900
Boeing 737-900
Aterrat - Puntual
Diumenge
03 Desembre
08:21
Amsterdam (AMS)
10:45
Barcelona (BCN)
2h 24min
Boeing 737-800
Boeing 737-800
Aterrat - Retardat
Dissabte
02 Desembre
08:20
Amsterdam (AMS)
10:25
Barcelona (BCN)
2h 5min
Boeing 737-800
Boeing 737-800
Cancel·lat
Divendres
01 Desembre
08:39
Amsterdam (AMS)
10:56
Barcelona (BCN)
2h 17min
Boeing 737-800
Boeing 737-800
Aterrat - Retardat