English | Español | Català
Aeroport de Barcelona Guia Informativa de l’Aeroport de Barcelona - El Prat (BCN) - Web No Oficial

MU1840 China Eastern Airlines - Estat de vol

A continuació, pot trobar detalls sobre el vol MU1840 de China Eastern Airlines, que actualment opera entre els aeroports de Barcelona - Barcelona-El Prat Airport (Codi de l'Aeroport BCN) i Amsterdam - Amsterdam Airport Schiphol (Codi de l'Aeroport AMS).
Aquestes dades del vol es refereixen específicament als detalls del vol per al Dijous, 30 de Novembre de 2023.

MU1840 China Eastern Airlines a Amsterdam

Programat
Estat del vol per al dia Dijous 2023-11-30
Aquest vol també estava programat per Ahir (2023-11-29). Vegi-ho aquí
Aquest vol també està programat per Demà (2023-12-01). Vegi-ho aquí
Informació d'aerolínia
China Eastern Airlines
China Eastern Airlines
Equip: Boeing 737-800 (winglets) Passenger/BBJ2
Sortida
Barcelona (BCN)
2023-11-30
Barcelona-El Prat Airport
Hora estimada de sortida:
11:10
Terminal:
1 - T1
Porta:
B
Hora planificada de sortida: 11:10
Arribada
Amsterdam (AMS)
2023-11-30
Hora planificada d'arribada:
13:35
Terminal:
-
Porta:
D83
Hora planificada d'arribada: 13:35
Disclaimer
La informació mostrada en aquesta pàgina web es recopila de tercers proveïdors amb una àmplia reputació al sector, que al mateix temps obtenen la informació de les aerolínies. Aquestes dades es faciliten únicament a efectes informatius. www.barcelona-airport.com no assumeix cap responsabilitat per pèrdues o danys com a resultat de confiar en la informació publicada aquí. Poseu-vos en contacte amb la vostra companyia per verificar el vol.
Altra informació:
Freqüència: El vol MU1840 està programat per volar els Dilluns, Dimarts, Dimecres, Dijous, Divendres, Dissabte, Diumenge de manera setmanal.
Vol de codi compartit
Aquest és un vol en codi compartit. Aquest vol és l'original:
Últims Vols Passats MU1840
Data
Sortida
Arribada
Durada
Aeronau
Estat
Dimecres
29 Novembre
11:13
Barcelona (BCN)
13:36
Amsterdam (AMS)
2h 23min
Boeing 737-800
Boeing 737-800
Aterrat - Puntual
Dimarts
28 Novembre
11:31
Barcelona (BCN)
13:42
Amsterdam (AMS)
2h 11min
Boeing 737-800
Boeing 737-800
Aterrat - Puntual
Dilluns
27 Novembre
11:10
Barcelona (BCN)
13:28
Amsterdam (AMS)
2h 18min
Boeing 737-900
Boeing 737-900
Aterrat - Puntual
Diumenge
26 Novembre
11:05
Barcelona (BCN)
13:27
Amsterdam (AMS)
2h 22min
Boeing 737-900
Boeing 737-900
Aterrat - Puntual
Dissabte
25 Novembre
11:08
Barcelona (BCN)
13:31
Amsterdam (AMS)
2h 23min
Boeing 737-800
Boeing 737-800
Aterrat - Puntual
Divendres
24 Novembre
11:13
Barcelona (BCN)
13:27
Amsterdam (AMS)
2h 14min
Boeing 737-900
Boeing 737-900
Aterrat - Puntual
Dijous
23 Novembre
11:29
Barcelona (BCN)
13:42
Amsterdam (AMS)
2h 13min
Boeing 737-900
Boeing 737-900
Aterrat - Puntual
Dimecres
22 Novembre
10:59
Barcelona (BCN)
13:24
Amsterdam (AMS)
2h 25min
Boeing 737-900
Boeing 737-900
Aterrat - Puntual
Dimarts
21 Novembre
11:12
Barcelona (BCN)
13:38
Amsterdam (AMS)
2h 26min
Boeing 737-800
Boeing 737-800
Aterrat - Puntual
Dilluns
20 Novembre
12:06
Barcelona (BCN)
14:25
Amsterdam (AMS)
2h 19min
Boeing 737-900
Boeing 737-900
Aterrat - Retardat