English | Español | Català
Aeroport de Barcelona Guia Informativa de l’Aeroport de Barcelona - El Prat (BCN) - Web No Oficial

LO4715 LOT - Polish Airlines - Estat de vol

A continuació, pot trobar detalls sobre el vol LO4715 de LOT - Polish Airlines, que actualment opera entre els aeroports de Barcelona - Barcelona-El Prat Airport (Codi de l'Aeroport BCN) i Lisboa - Lisbon Portela Airport (Codi de l'Aeroport LIS).
Aquestes dades del vol es refereixen específicament als detalls del vol per al Divendres, 08 de Desembre de 2023.

LO4715 LOT - Polish Airlines a Lisboa

Informació d'aerolínia
LOT - Polish Airlines
LOT - Polish Airlines
Sortida
Barcelona (BCN)
2023-12-09
Barcelona-El Prat Airport
Arribada
Lisboa (LIS)
2023-12-09
Disclaimer
La informació mostrada en aquesta pàgina web es recopila de tercers proveïdors amb una àmplia reputació al sector, que al mateix temps obtenen la informació de les aerolínies. Aquestes dades es faciliten únicament a efectes informatius. www.barcelona-airport.com no assumeix cap responsabilitat per pèrdues o danys com a resultat de confiar en la informació publicada aquí. Poseu-vos en contacte amb la vostra companyia per verificar el vol.
Altra informació:
Freqüència: El vol LO4715 està programat per volar els Dimarts, Dijous, Dissabte de manera setmanal.
Últims Vols Passats LO4715
Data
Sortida
Arribada
Durada
Aeronau
Estat
Dijous
07 Desembre
12:34
Barcelona (BCN)
13:43
Lisboa (LIS)
1h 9min
Embraer 190
Embraer 190
Aterrat - Puntual
Dimarts
05 Desembre
12:21
Barcelona (BCN)
13:25
Lisboa (LIS)
1h 4min
Embraer 190
Embraer 190
Aterrat - Puntual
Dissabte
02 Desembre
13:14
Barcelona (BCN)
14:03
Lisboa (LIS)
0h 49min
Airbus A320neo
Airbus A320neo
Aterrat - Retardat
Dijous
30 Novembre
12:32
Barcelona (BCN)
13:29
Lisboa (LIS)
0h 57min
Embraer 190
Embraer 190
Aterrat - Puntual
Dimarts
28 Novembre
12:21
Barcelona (BCN)
13:10
Lisboa (LIS)
0h 49min
Embraer 190
Embraer 190
Aterrat - Puntual
Dissabte
25 Novembre
12:43
Barcelona (BCN)
13:32
Lisboa (LIS)
0h 49min
Airbus A321neo
Airbus A321neo
Aterrat - Puntual
Dijous
23 Novembre
12:43
Barcelona (BCN)
13:24
Lisboa (LIS)
0h 41min
Embraer 190
Embraer 190
Aterrat - Puntual
Dimarts
21 Novembre
12:34
Barcelona (BCN)
13:25
Lisboa (LIS)
0h 51min
Embraer 190
Embraer 190
Aterrat - Puntual
Dissabte
18 Novembre
13:33
Barcelona (BCN)
14:29
Lisboa (LIS)
0h 56min
Airbus A320
Airbus A320
Aterrat - Retardat
Dijous
16 Novembre
12:48
Barcelona (BCN)
13:49
Lisboa (LIS)
1h 1min
Embraer 190
Embraer 190
Aterrat - Puntual